bork
Någon lycklig här som har en borkfärgad häst? Tycker det är en så härlig färg!


Oh, Linda hon är såååå fin.
Cave quid dicis, quando, et cui
Audiatur et altera pars

-Visst är hon därför känns det så frusterande när varje en som kommit och provridit gärna vill köpa henne, men när de ska ringa upp att de bokat vet. bes. så har de dragit sig ut..
-Den första tyckte det gick för fort och ändå erbjöd jag öppet köp och de andra hade inga pengar när det kom till kritan..
-Jätte tråkigt för de verkade så bra.
Har satt ut en ny annons nu så vi får väll se.
mvh Linda

Ja, jag hoppas att det dyker upp rätt köpare denna gång.
Och det är väl så, rätt köpare finns där ute någonstans liksom.
Cave quid dicis, quando, et cui
Audiatur et altera pars

Det har varit ett enormt intresse blir själv helt ställd att så många letar C-ponny..Jo visst e det väll så men snart tröttnar min storasyrra på att ha henne hemma och kör över henne hem hit..och då har jag för många hästar hemma..

Inte så roligt, förstår dig.
Cave quid dicis, quando, et cui
Audiatur et altera pars

Linda - vi ska ju bygga om Sandys box till två. Så om det skulle krisa sig med Sota så tar jag gärna hand om henne om det behövs.
åå vilken liten fin tjej!!!!

#8 Inte aktuellt,tyvärr.



#11 ej jätte bra bild på henne
hon är vacker

Den här tycker jag om..

Den här tycker jag om skulle det stå..

Jag tycker bättre om bild #11 då jag tycker hon hoppar lite lättare där. Den andra bilden #14 är en bra bild men det ser tungt ut och det beror nog på att avsprånget inte är helt rätt. Men snygg är hon och den som köper henne blir nog lycklig, hur hög är hon?

Liten sak på 134cm
Jätte fiin ponny!!

#10, tänkte bara om de skulle krisa sig och om hon
inte skulle ha någonstans att ta vägen..

Oh, om jag hade pengarna skulle hon få komma som läromästare till oss. hihi
Cave quid dicis, quando, et cui
Audiatur et altera pars
Linda.. vad är det för under lag i den paddocken??Jag kan inte se vad det är..?gummiflis?

äööh kiara, är det inet samma bild?

jag tar tillbaks. läste inte vad du skrev ordentligt.. sorry
- Borkfärgad Ponny???
Jag letar efter en bork färgad D-Ponny till salu. Hellst under 10 år. Vore överlycklig om någon kunde tipsa mig om någon.
Det får gärna vara lite borkliknande Så den kan vara lite ljusare typ, så länge den har svart man och lite gula nyanser i pälsen.
nepp ingen bork men jag föder upp palomino(isabeller) och då ploppar det ut någon bork imellanåt !!!
eller
http://web.telia.com/~u43304371/
värt att titta kanske
Okej =)
Har du någon D-Ponny till salu?
Linda* Hur gammal är din c-ponny :) Om jag haft mina pengar hade jag köpt henne vill ha en ponny, men jag hade dock inte kunnat ha henne länge efetersom att jag är 1.55. själv (:
Om hon inte kan säljas, går det bar med foder ?
MVH Linda Thorsson
Dålig bild, men här är en gulbrun liten flicka. :)
Mvh Alex
Värd för Ridsport
Medarbetare på Islandshäst

#27# Tror inte att hon vill ha hästen på foder igen. Men mejla til henne och fråga vet jag.
#29. okey. jag har dock inte råd med en ill fodre häst. och så är hon nog ett snäpp liten för mig.1.56 cm är jag (: