på rosa små moln
red idag för Erik Berggren på Mirran. hon skötte sig super och gjorde sitt bästa, trots att hon tycker det är jobbigt och svårt med att korta sig och hoppa lugnt över små hinder. Erik sa att det avr mycket jobb med henne (som jag visste) men att det var en otroligt fin häst, som absolut var värd jobbet! han tyckte att hon var jättetrevlig och super fin. hoppade bra och gärna. sedan var det en annan jätteduktig tjej där som såg på när vi tränade, sedan kom hon fram till mig och sa att det var en jättefin häst.. =)
Kul =)

Va roligt!! =)
härligt!! you go girl!
Ohh, det är så roligt när folk säger hur fin hästen är.. :D.. Man vet det ju själv, men det är alltid kul att höra
_________________________________
Eve - Sajtvärd för Weight pull iFokus

Så roligt =)
ja, och speciellt nu när hon itne ens är så fin än.. alltså omusklad och så.. så då känna det som att det här kan nog bli jättebra!

Ett bra köp med andra ord då! 
ja jag hoppas det =) sedan får väl framtiden utvisa om hon utvecklas som jag tänkt, håller för tävling och behåller sitt goda temprament även i vuxen ålder!

Kul, bara att kämpa vidare