Hästar & ridsport iFokus

Hästar & ridsport

Etiketteroff-topicgod-morgon
Läst 525 ggr
Eve
0

OT PANIK!!!

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

PANIK!!!!! Kom på idag att vi har redovisning på projektet imorrn.. Hehe, kanske skulle göra en presentation i PP. Så nu sitter jag med den. Jag har ju gjort en fotoutställning och ska alltså berätta hur det har gått med den. Men vad ska jag säga? Vad vill man veta?

I'm lost! help me!!

Bifogar en bild som ska vara med i utställningen (:

_________________________________

Eve - Sajtvärd för Weight pull iFokus

Eve
0
#1

Hjälp..?

_________________________________

Eve - Sajtvärd för Weight pull iFokus

maaaliin
0
#2

Jag skulle nog vilja veta va de va som gjorde att du ville just göra en utställning om just kiwi :) Lycka till:) haha nu sitter du i samma sitts som ja alltid brukar göra ;)

[Jennniie]
0
#3

Aj då. Vet inte riktigt vad ni ska ha med. Men vårt projekt redovisades ju i en årsredovisning. Lite annat med ditt. Men de som skulle va med va typ hur det gått, varför du valde just det. Om de gått som du förväntat dig.. Va du hade kunnat göra annolruna typ :P
Kan inte hjälpa så mkt mer a;D

Alex
0
#4

Hur du tänkte när du tog bilderna, varför just de motiven och varför du gjorde som du gjorde liksom… Vad du vill säga med bilderna kanske.

Mvh Alex
Värd för Ridsport
Medarbetare på Islandshäst

Eve
0
#5

HAHA! Du är bra rolig du, Malin :P Fast det är en bra tanke.. Tack.. Fler tips?

_________________________________

Eve - Sajtvärd för Weight pull iFokus

Eve
0
#6

Tack, tjejer (:

_________________________________

Eve - Sajtvärd för Weight pull iFokus

Thorsson
0
#7

jag har prov imon, men jag har inte pluggat. eller jo, men bara idag ;) har något lite av ett fotografisktminne, de är super ;)