Hästar & ridsport iFokus

Hästar & ridsport

Etiketterutrustningtillbehör
Läst 863 ggr
Cevir
0

Ridstövlar?

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

Hej!
Jag tänker köpa ett par ridstövlar i slutet på denna månad när jag har pengar. Nått tips på vart jag ska köpa dom? Där de är bra kvalite mm? Hööks? Horze? Horselife? Börjes? Nån annan stans? Önskar hjälp! :)
Vill inte betala för mkt, pga det har jag inte råd med. Vill ha bra kvalite osv, till ett lämpligt pris?
/ Sara

/ Sara & Casper

Molla
0
#1

Vilken prisklass vill du ligga i ungefär?

Cevir
0
#2

Jag vet inte..inte över 2500kr iaf :P
Så svårt att säga tyvärr. =/

/ Sara & Casper

Peppe
0
#3

jag lyckades komma över ett riktigt fynd när jag skulle ha stövlar Skrattande de kostade från början 2.700 kr men var nedsatta till 1000 kr!! hon hade haft dem jättelänge i butiken, detta var enda paret kvar för ingen annan hade kunnat ha dom eftersom de var så smala i vaden

Medarbetare på ~`Dressyr´~ och ~`Harry Potter´~

fridak
0
#4

hastshopen.se tycker jag verkar ha ett par intressanta stövlar, har inte själv haft några men skulle jag beställa på nätet så skulle de nog bli hos dem:)

Cevir
0
#5

Tack för förslaget fridak, ska kolla där! :)

/ Sara & Casper