# Ranch Horse Classic
Author: [Borttaget]

Ja, är det någon som ska dit nästa helg? Jag lurar på att åka dit över dan på lördag, men får väl se :)

## Comment 1
Author: sandi

Vart är det nånstans? Jag ska inte dit men. Ska på Peace&Love.

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Det är på high chaparall ;)

www.rha.nu tror jag till och med.

## Comment 3
Author: Alexandra13

High chaparall är kul, det tar inte alls lång tid för oss å åka dit, ca 1timme bara..

## Comment 4
Author: sandi

Aha, det är nog lite långt iaf.

## Comment 5
Author: divansson

oj, liite väl lågt.. förra sommaren åkte vi till kolmården, High Chaparall och skansen.. de var en resa på fyra dagar.. :P så, öm.. tror inte det..

## Comment 6
Author: Alexandra13

Jo det tar bara 1h, jag är helt SÄKER! Eftersom att åka till flaten tar en halvtimme och åka till high chapparal ifrån flaten tar inte alls lång tid! Eftersom flaten nästan ligger vid high chapparal, nu tänker jag inte skriva här mer, eftersom ni inte tror mig!

Byebye

## Comment 7
Author: __iE

#6, alla bor ju inte där du bor ? Så alla de andra som svarat har ju liiiite längre än dig till high chapparal ;) :P

## Comment 8
Author: DojoKelder

#6 du missuppfattade kanske? de andra har svarat trådskaparen..

## Comment 9
Author: Alexandra13

Men de verkar inte tro på vad jag säger!

mmm..orka

## Comment 10
Author: bubbelbubbel

men alexandra, om det är divansson och sandi du tänker på som inte skulle tro dig, så skriver dom ju att dom har lite för långt ? inte nånting om att dom inte tror dig ?

jag har iaf bara runda slängor 20 min...:)

## Comment 11
Author: gejsa

#9# Vilka de? När jag läser hela tråden så det ut som om #4# Sandi svarar slo inte dig.

Du har nog missuppfattat tråden. Dom skrev inte till dig.

## Comment 12
Author: JMax

Får se om det blir en av dagarna. Skulle ha tävlat koklasserna men kusen min är inte riktigt fräsch ![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif) så han får stanna hemma

## Comment 13
Author: [Borttaget]

Oh jag fick just veta att Svenska TinkerSällskapet ska ha monter där :) Så om ni ska dit hittar ni nog mej där :P

## Comment 14
Author: jen

det skulle vara roligt att åka dit, men det är ju en bit att åka för mig.

## Comment 15
Author: sandi

Ja skrev till slo ![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif) det är lite långt även om jag skulle vilja åka. Bor i Blge (dalarna)
