# Nu är det fel här tror jag.
Author: gejsa

Jag klickar på senaste inlägget då blir det ju mörkare text när man inte läst det själv. Men fast jag läst det så kommer det fram som om jag inte läst det. Sedan fast jag själv har skrivit i det sista så ser det ut som någon annan har skrivit.

## Comment 1
Author: davidia

så där blev blir det för mig med ibland...

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Jag reagerade också nyss på det...

## Comment 3
Author: Cilla89

Så är det alltid för mig. Dem inlägg där något nytt är skrivit i som jag inte har läst, dem är fet-stilade. Medans dem jag läst sista inlägget i är normal stil på.. Så har det alltid varit för mig..

## Comment 4
Author: Anna

Så är det för mig idag också, har inte varit så innan.

## Comment 5
Author: gejsa

#3# Ja, så ska det vara. Men nu hade jag läst dom redan och ändå är det mörkare som om jag inte läst den.

## Comment 6
Author: gejsa

Ok! Eftersom fler har reagerat så är det troligtvis något fel just nu.

## Comment 7
Author: gejsa

Nu tex så blev det mörkt som om någon har skrivit efter mig. Vilket det inte var alltså.

## Comment 8
Author: __iE

Så är det för mig med, + att när jag skrivit tt inlägg o sen skickar det så kmr Server Error upp.. Men inlägget kmr iaf fram .

## Comment 9
Author: davidia

ja ¨det har jag också märkt.

## Comment 10
Author: gejsa

#8# Ja, så är det ofta för mig därav alla dubbelinlägg av mig. ![Fundersam](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif)

## Comment 11
Author: Eve

Nya trådar och trådar med nya scvar blir alltid fetstilta för mig.. trådar som jag har läst senaste inlägget i är inte fetstilta.. så har det alltid varit för mig..?

## Comment 12
Author: gejsa

Ja, det har ju varit så för alla.. Det ska vara så. Men på förmiddagen var det troligvis fel. Men nu går det bra igen.
