# Efterlyser Tritrillo
Author: [Borttaget]

Någon som vet om han finns i liv? vart han finns?  någon som har bilder på honom? träffat honom ? Har sökt efter honom i flera år men utan någon lycka..

Född 1994

Mörkfux

Stor och underbar

## Comment 1
Author: CarCar

Är det Tritrillo e: Triumf ue: Utrillo?

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Ja precis. missa att skriva det

## Comment 3
Author: CarCar

Den enda ägare jag hittar som står på honom är:

Anita Rostner, Eklundav. 29 , 740 83 FJÄRDHUNDRA

Baserat på [www.ridsport.se](http://www.ridsport.se)

## Comment 4
Author: gejsa

Fjärdhundra det ligger ju inte så långt ifrån dig.

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Nä de e juh jätte nära,problemet är att jag skickat ett flertal brev till anita men bara fått tillbaks dom med en lapp från posten att det inte finns någon på adressen ![Obestämd](../tiny3/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd")

## Comment 6
Author: [Borttaget]

#5 antagligen för att hon verkar ha bytt adress ;)

[Detta fick jag fram!](http://www.hitta.se/ViewDetailsWhite.aspx?vad=Anita+Rostner&Vkiid=qAlQh6fgtIkXlKLMe5DbIQ%3d%3d&Vkid=67621213)

[](http://www.hitta.se/ViewDetailsWhite.aspx?vad=Anita+Rostner&Vkiid=qAlQh6fgtIkXlKLMe5DbIQ%3d%3d&Vkid=67621213)

## Comment 7
Author: [Borttaget]

har skickat på den adressen med,där emot är det ett nytt nummer,kanske skall testa ringa... ska bara sparka mig själv i rumpan o våga :/

## Comment 8
Author: gejsa

Om du tittar på hitta.se så har hon en annan adress och där står det ju även ett telefonnummer. Det är väl bara att ringa och fråga.

## Comment 9
Author: gejsa

oj, det var redan länkat dit.

## Comment 10
Author: Cezanne

Tänk på att ridsport.se inte alltid stämmer. Min egen häst har den ägare hon hade för mer än tio år sen.

Jag tävlar inte och vill inte betala för att förmya licensen och få rätt namn där.
